Voditelj građenja (Glavni inženjer gradilišta)

Zagreb
Architecture and Civil Engineering
Permanent 5-10 years of professional experience On-site
Manpower Hrvatska za svog klijenta Neving d.o.o. traži motiviranu i odgovornu osobu za radno mjesto Voditelj građenja (Glavni inženjer gradilišta).

Mjesto rada: Zagreb i okolica (Banovina)
Opis posla:
  • Upravljanje građevinskim projektima na gradilištu
  • Planiranje, organizacija i nadzor građevinskih radova prema projektnoj dokumentaciji, tehničkim specifikacijama i ugovorenim uvjetima
  • Vođenje i koordinacija izvođača, podizvođača i radnika
  • Suradnja s arhitektima, projektantima i stručnjacima
  • Kontrola kvalitete izvedenih radova i provođenje inspekcija
  • Upravljanje budžetom i kontrola troškova projekta
  • Osiguravanje izvođenja radova unutar zadanih rokova
  • Implementacija sigurnosnih mjera na gradilištu
  • Redovito izvještavanje nadređenih o napretku radova
  • Rješavanje tehničkih i operativnih problema
  • Vođenje potrebne dokumentacije, uključujući građevinske dnevnike i građevinsku knjigu
Uvjeti:
  • VSS – magisterij građevinarstva
  • Radno iskustvo min. 5 godina
  • Poznavanje rada u Excelu, Wordu i AutoCadu
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Srednja razina znanja engleskog jezika
  • Sposobnost upravljanja timovima i rješavanja izazova u dinamičnom okruženju
  • Prednost registracija u strukovnoj komori i iskustvo rada na zaštićenim objektima kulturne baštine
Nudimo:
  • Ugovor na neodređeno s probnim radom od 1 mjeseca
  • Konkurentna plaća
  • Kompanijski automobil za službene svrhe
  • Mogućnost profesionalnog razvoja u stabilnoj i rastućoj kompaniji
Job Application
Allowed extensions: doc, docx, pdf, txt. Maximum file size: 50MB.
Are You Willing to Relocate?
CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
loading-gif