Savjetnik u prodaji nekretnina

Zagreb
Sales & Business Development
Permanent 1-3 years of professional experience On-site
Manpower Hrvatska, u ime našeg klijenta, vodeće svjetske tvrtke za usluge nekretninama, traži osobu za dinamično i izazovno radno mjesto:

SAVJETNIK U POSLOVANJU NEKRETNINAMA (m/ž)
Lokacija: Zagreb
Opis posla:
  • Razvoj i održavanje baze podataka te aktivno upravljanje s postojećim i potencijalnim kupcima i zakupnicima.
  • Generiranje novih poslovnih prilika putem pružanja adekvatnih rješenja klijentima i osobno obilazak te prezentacija nekretnina.
  • Savjetovanje klijenata tijekom procesa kupoprodaje ili zakupa nekretnina.
  • Stručnost i predanost u učenju i usavršavanju znanja o svim aspektima tržišta nekretnina, uključujući stambene, komercijalne i turističke nekretnine, te sektore maloprodaje, ureda i industrije.
  • Detaljna provjera pravne, zemljišno-knjižne dokumentacije i pregled prostornih planova radi osiguranja transparentnosti i sigurnosti u svakom poslovnom procesu.
Što tražimo?
  • Izvrsne komunikacijske i prezentacijske vještine.
  • Poželjno prethodno iskustvo u prometu nekretnina ili srodnim djelatnostima.
  • Sposobnost rada s MS Office alatima.
  • Vozačka dozvola B kategorije.
  • Usmjerenost na postizanje ciljeva i kontinuirani profesionalni razvoj.
  • Znanje engleskog jezika, u govoru i pismu.
  • Položen stručni ispit za agenta u prometu nekretninama (prednost, ali nije uvjet).
Nudimo Vam:
  • Rad u dinamičnom timu profesionalaca unutar poticajnog radnog okruženja.
  • Mogućnost širenja znanja o tržištu nekretnina i srodnim područjima graditeljstva.
  • Prilika za daljnji profesionalni razvoj kroz specijalizacije i mogućnost polaganja stručnih ispita vezanih uz promet nekretninama pri HGK.
  • Rad u stručnom i ambicioznom timu koji teži izvrsnosti.
  • Osigurana podrška i mentorstvo kroz sve faze rada.

Stimulativna primanja koja prate vaš trud i angažman.Ukoliko ste zainteresirani za navedeno radno mjesto, molimo pošaljite svoj životopis do 15. rujna 2024. Napominjemo da će samo kandidati koji ispunjavaju uvjete biti kontaktirani radi daljnjih koraka u selekcijskom procesu.

Job Application
Allowed extensions: doc, docx, pdf, html, txt. Maximum file size: 50MB.
Are You Willing to Relocate?
CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.
loading-gif