Agent u odjelu telefonske prodaje - Zagreb m/ž

Zagreb
Telecommunications
Seasonal work No or no experience required On-site

Mjesto rada: Zagreb

Opis posla:

  • Svakodnevna komunikacija s korisnicima
  • Prezentacija, savjetovanje i prodaja telekomunikacijskih usluga
  • Ažuriranje baze postojećih i potencijalnih korisnika

Uvjeti:

  • razvijene komunikacijske i interakcijske vještine
  • poznavanje rada na računalu (MS Office)
  • motiviranost, ljubaznost i timski rad
  • spremnost na usvajanje novih znanja
  • prodajne vještine

Pogodnosti:

  • Spremnost na rad i vikendom, uz dva dana slobodna, 2 smjene u periodu od 9 do 19h
  • 35 sati tjedno
  • Popusti na korištenje fiksnih usluga (u kućanstvu),
  • Službeni mobiteli i mobilna tarifa za poslovne potrebe (bez naplate),
  • Training i Gaming room
  • Popust u kantini / restoranu u firmi
  • Mogućnost napredovanja

MANPOWER d.o.o. za privremeno zapošljavanje
MANPOWER d.o.o. za privremeno zapošljavanje i posredovanje pri zapošljavanju, Zagreb, Avenija Dubrovnik 16, OIB 35539279541, na osnovu rješenja Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva, KLASA: 102-02/09-04/02, UBROJ: 526-08-02-02/2-09-2 društvo je evidentirano u Knjigu evidencije agencija za privremeno zapošljavanje pod brojem 28/09, a na osnovu potvrde Ministarstva rada, mirovinskog sustava, obitelj i socijalne politike, KLASA: 102-02/21-03/28, UBROJ: 524-04-01-02/1-21-2 u Knjigu evidencije fizičkih i pravnih osoba koje obavljaju djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem pod brojem 253/21, koje zastupa direktor Aleksandar Hangimana.

Job Application
Allowed extensions: doc, docx, pdf, html, txt. Maximum file size: 50MB.
Are You Willing to Relocate?
CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
loading-gif