Tehničar za sustave tehničke zaštite (m/ž)

Zagreb
Other Area(s)
Permanent 1-3 years of professional experience On-site

Manpower Hrvatska jednu od vodećih u području implementacije, integracije i održavanja tehničkih i sigurnosnih rješenja za širok spektar klijenata, traži idealnog kandidata za poziciju Tehničar za sustave tehničke zaštite (m/ž).

Mjesto rada: Zagreb

Opis posla:
  • Rad na terenu i u poduzeću
  • Ugradnja, programiranje i održavanje sustava tehničke zaštite (protuprovala, EAS, IP video nadzor, kontrola pristupa, vatrodojava)
  • Rad u timu i samostalno na opisanim poslovima

Uvjeti:
  • minimalno 6 mjeseci iskustva na sličnim poslovima
  • elektrotehnička struka (SSS, VŠS ili VSS)
  • poželjna licenca MUP-a za poslove zaštitara - tehničara, nije uvjet
  • znanje engleskog jezika (B2/C1 razina)
  • vozačka dozvola B kategorije
  • poznavanje MS Office paketa, AutoCAD-a

Nudimo:
  • kontinuirano usavršavanje i usvajanje novih znanja
  • atraktivna i redovita primanja, prijevoz, prehrana, dnevnice
  • mogućnost dodatnog nagrađivanja
  • ugodna i poticajna radna atmosfera
Job Application
Allowed extensions: doc, docx, pdf, txt. Maximum file size: 50MB.
Are You Willing to Relocate?
CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.
loading-gif