Specijalist u marketingu

Split
Marketing, oglašavanje i PR
Stalno zaposlenje 1-3 godine radnog iskustva On-site rad
Specijalist u marketingu (m/ž)

Manpower Hrvatska za Klijenta, u potrazi je za idealnim kandidatom za poziciju Specijalist u marketingu (m/ž).

Mjesto rada: Split

Opis posla:
  • osmišljavanje strategiju za promociju brendova kompanije
  • upravljanje društvenim mrežama (kreiranje originalnih objava, vođenje inovativnih kampanja)
  • priprema raznovrsnih promotivnih materijala te izrada razvoja i dizajna ambalaže
  • osiguravanje prisutnosti brenda na različitim platformama i mjestima
  • odgovaranje na upite, komentare i reklamacije kupaca
  • upravljanje budžetom za digitalne marketinške aktivnosti
  • organiziranje promocije, akcija i događaja
  • praćenje konkurencije i koordinacija aktivnosti s odjelima prodaje, nabave i proizvodnje

Uvjeti:
  • Minimalno 2 godine radnog iskustva na sličnim poslovima
  • Poželjno VŠS ili VSS obrazovanje iz područja marketinga i ekonomije
  • Poželjno poznavanje Adobe Photoshop-a, Illustrator-a, Canva-e
  • Visoka razina znanja MS Office alata
  • Znanje engleskog jezika na srednjoj razini (B1 razina)
  • Komunikativnost, preuzimanje inicijative, otvorenost prema novim idejama, energičnost u poslu
Prijava za posao
Allowed extensions: doc, docx, pdf, txt. Maximum file size: 50MB.
Jeste li spremni na relokaciju?
CAPTCHA
Unesite kod sa slike.
loading-gif