Serviser / električar

Ljubljana
Ostala područja
Stalno zaposlenje 1-3 godine radnog iskustva On-site rad

Serviser / električar (m/ž)

mjesto rada:

  • Zagreb

Opis posla:

  • servis i montaža industrijskih kranova/dizalice i opreme
  • instalacije kranova/dizalica
  • otklanjanje i popravak kvarova i tehnička podrška kranova
  • održavanje i popravci radnih strojeva te priprema izvještaja nakon izvršenog posla - zamjena neispravnih dijelova
  • komunikacija s klijentima
  • briga o alatu i drugoj opremi
  • radi se isključivo o terenskom radu

Uvjeti:

  • poznavanje elektro shema
  • dobra komunikacija sa ljudima
  • poštivanje sigurnosti na radu
  • fizička spremnost i sposobnost za rad na visini
  • spremnost na prekovremeni rad te rad vikendom ukoliko je to potrebno
  • valjana vozačka dozvola B kategorije
  • poznavanje rada u excel i word-u
  • SSS

Poželjna dodatna znanja:

  • znanje engleskoga i/ili njemačkoga jezika pismom i govorom je prednost
  • iskustvo sa kranovima je poželjno, ali nije odlučujuće, omogućujemo izobrazbu radnika

Nudimo:

  • stalni radni odnos
  • božićnica, regres, stimulacije - dnevnice prema zakonu
  • službeni mobitel
  • službeni automobil (servisno vozilo tipa VW Caddy Maxi)
  • službeni laptop
  • dodatna edukacija i obuka
Prijava za posao
Allowed extensions: doc, docx, pdf, txt. Maximum file size: 50MB.
Jeste li spremni na relokaciju?
CAPTCHA
Unesite kod sa slike.
loading-gif