Savjetnik u prodaji - Shop

Zagreb, split, bjelovar,siak
Telekomunikacije
Privremeno zaposlenje Bez radnog iskustva Hibridni rad
Mjesto rada: Zagreb  (City centar West), Bjelovar, Split, Sisak

Opis posla:

Prodavat ćeš proizvode, usluge i specifična rješenja privatnim korisnicima
savjetovati ih u A1 prodajnom shopu

Rješavat ćeš korisničke upite, prigovore i tehničke upite
Pružat ćeš podršku korisnicima i izgrađivati odnos s fokusom na zadovoljstvo korisnika

Uvjeti:
Razvijene komunikacijske i interakcijske vještine
Poznavanje rad na računalu (MS Office)
Motiviranost, ljubaznost i timski rad
Spremnost na usvajanje novih znanja
Prodajne vještine

Pogodnosti:
Laptop i smartphone uz internu tarifu koja daje više nego što ćeš potrošiti
Mogućnost napredovanja i izgradnje karijere
Božićnicu, naknadu za prijevoz
Dopunsko osiguranje
MultiSport karticu
Razne popuste na wellness, kulturne, gastro, medicinske i ostale usluge
Slobodne dane za volontiranje i davanje krvi
Prilike za sudjelovanje u pojedinačnim i timskim nagradnim igrama, team building aktivnosti

Prijava za posao
Dopušteni formati: doc, docx, pdf, html, txt. Maksimalna veličina datoteke: 50MB.
Jeste li spremni na relokaciju?
CAPTCHA
Unesite kod sa slike.
loading-gif