Prodavač na postsezoni (m/ž)

Zagreb
Ostala područja
Stalno zaposlenje Bez radnog iskustva On-site rad

Mjesto rada:
Hrvatska obala i otoci

Opis posla:

  • Rad na blagajni
  • Izlaganje robe, kontrola kvalitete i roka trajanja robe
  • Brzo, točno i uredno izvršavanje zadanih poslova
  • Izražena ljubaznost u odnosu prema kupcima
  • Dodatni poslovi po potrebi

Uvjeti:

  • Poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima – nije uvjet
  • Komunikativnost, spremnost na rad i odgovoran pristup poslu
  • Radno iskustvo u trgovini je prednost
  • Sklonost timskom radu
  • Pogodnosti:
  • Stabilna i sigurna primanja
  • Rad nedjeljom i blagdanima je dodatno plaćen
  • Osiguran besplatan smještaj
  • Plaćeni troškovi puta u mjesto rada i povratak kući (u iznosu do 50 Euro u jednom smjeru)
  • Profesionalno uvođenje u posao i mentorstvo
  • Rad za jedan od najpoznatijih i najvećih trgovinskih lanaca u Hrvatskoj
  • Ugodnu, dinamičnu i pozitivnu atmosferu
  • Početak rada: odmah!

Pogodnosti:

  • Plaćeni troškovi puta u mjesto rada i povratak kući
    Početak rada: odmah!
Prijava za posao
Dopušteni formati: doc, docx, pdf, html, txt. Maksimalna veličina datoteke: 50MB.
Jeste li spremni na relokaciju?
CAPTCHA
Unesite kod sa slike.
loading-gif