Prodavač (m/ž)

Velika gorica
Ostala područja
Stalno zaposlenje 1-3 godine radnog iskustva On-site rad
Mjesto rada: Velika Gorica

Opis posla:
  •  prodaja
  •  pružanje vrhunske usluge putnicima
  •  dobro poznavanje prodajnog asortimana
  •  prezentacija i izlaganje proizvoda
  •  naplata i pakiranje proizvoda
  •  briga o urednosti i čistoći prodajnog prostora
Uvjeti:
  • iskustvo na istim ili sličnim poslovima ali nije uvjet
  • pristupačnost i komunikativnost
  • sposobnost komunikacije na engleskom jeziku
  • pozitivan stav i otvorenost
  • spremnost na timski rad
  • spremnost na usvajanje novih znanja i kontinuirano učenje
  • osnovno poznavanje rada na računalu

Pogodnosti:
  • kompetitivna primanja koja uz plaću predviđaju i mnoge fiksne dodatke
  • mjesečnu stimulaciju na individualnoj i timskoj razini jer nagrađujemo ostvarene ciljeve
  • dinamično maloprodajno okruženje koje uključuje kupce sa svih strana svijeta
  • rad sa proizvodima vrhunskih svjetskih marki iz polja parfumerije, mode, alkoholnih pića i gastronomije
  • treninge za usavršavanje znanja i vještina sa internacionalnim i lokalnim trenerima
  • profesionalni razvoj i napredovanje unutar radnog mjesta i unutar organizacije jer cijenimo doprinos svakog člana tima
  • stabilnost i pozitivnu atmosferu
Prijava za posao
Allowed extensions: doc, docx, pdf, txt. Maximum file size: 50MB.
Jeste li spremni na relokaciju?
CAPTCHA
Unesite kod sa slike.
loading-gif