Konobar (m/ž)

Zagreb
Turizam i ugostiteljstvo
Privremeno zaposlenje 1-3 godine radnog iskustva On-site rad
Manpower Hrvatska za svog klijenta, zagrebački hotel s pet zvjezdica u potrazi je za marljivom i pedantnom osobom koja će popuniti poziciju:

Konobara na baru ili minibaru (m/ž)

Opis posla:
  • posluživanje hrane i pića na barskom dijelu
  • točenje alkoholnih pića, priprema koktela i napitaka
  • sudjelovanje u kreiranju ponude
  • obavljanje naplate po računima

Uvjeti:
  • radno iskustvo na poslovima barmena ili konobara
  • aktivno znanje engleskog jezika
  • želja za učenjem i usvajanjem novih znanja i standarda
  • samoinicijativnost
  • ljubaznost i lojanost
  • razvijena komunikativnost
  • orijentiranost na pružanje iznimne usluge gostu
  • entuzijazam i visoki stupanj motiviranosti za rad
  • orijentiranost na timski rad i suradnju

Što nudimo:
  • stimulativna primanja i bonusi
  • mogućnost stalnog radnog odnosa
  • naknada za prijevoz (u cijelosti)
  • topli obrok
  • osigurana radna odjeća
  • rad u dinamičnom okruženju
Prijava za posao
Dopušteni formati: doc, docx, pdf, html, txt. Maksimalna veličina datoteke: 50MB.
Jeste li spremni na relokaciju?
CAPTCHA
Unesite kod sa slike.
loading-gif