Android Developer (m/ž)

ID: 83
Lokacija: cijela Hrvatska
Pozicija:
Kratki opis

ManpowerGroup Hrvatska, za svog klijenta, traži motivirane kandidate koji su spremni za nove izazove i radne zadatke na poziciji Android Developer (m/ž).

Prijavi se Povratak

Opis posla:

  • Razvoj aplikativnih rješenja tijekom izazovnih projekata koji su bazirani na android upravljačkom sustavu

Uvjeti:

  • Minimalno 2 godine iskustva u izradi, te razvoju Android mobilnih aplikacija samostalno ili u timu
  • Razumijevanje procesa razvoja softwera
  • Razumijevanje objektno orijentiranog programiranja
  • Poznavanje Android SDK, Android studio, Java
  • Poznavanje sljedećih pojmova: Glide, Retrofit, RxJava, View Binding, Dependency injection
  • Poznavanje verzioniranja (Git)
  • Sposobnost analize i rješavanje problema
  • Pisanje čistog i stabilnog koda uz popratnu dokumentaciju
  • Odgovornost u radu i timski rad
  • Dobro poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu

Poželjno (ne i uvjet):

  • Poznavanje programskog jezika Kotlin
  • Poznavanje Google Firebase, Google Cloud Platform

Što ti možeš očekivati?

  • Sigurna poticajna primanja i napredak u skladu s rezultatima
  • Mogućnost trajnog usavršavanja i razvoja
  • Poticajna i ugodna radna atmosfera
  • Dinamičan i zanimljiv posao u stabilnoj tvrtki

Slobodno se za više informacija javi kolegi na mail: tomislav.prpic@manpower.hr ili direktnom prijavom na link