IOS Developer (m/ž)

ID: 82
Lokacija: cijela Hrvatska
Pozicija:
Kratki opis
Prijavi se Povratak

Opis posla:

  • razvoj novih i održavanje postojećih iOS aplikacija
  • suradnja s drugim timovima poput grafičkih dizajnera, arhitekata i backend developera
  • dizajniranje učinkovitih tehničkih rješenja i pružanje podrške u planiranju i procjeni složenosti
  • rad s fokusom na dizajn čiste arhitekture i objektno orijentirane principe dizajna

Uvjeti:

  • dobro poznavanje iOS i iPadOS platforme
  • dobro poznavanje SnapKit, PromiseKit, Alamofire, Swinject libraries
  • dvogodišnje iskustvo u programiranju za iOS (Obj-c nice to have / Swift must have)
  • pisanje kvalitetnog i efikasnog koda
  • poznavanje Unit / UI testova

Tvrtka nudi:

  • stimulativna primanja
  • godišnji bonus
  • fleksibilno radno vrijeme
  • mogućnost rada od doma
  • plaćen prijevoz

Svi zainteresirani mogu se javiti direktno kolegi na mail: tomislav.prpic@manpower.hr ili jednostavno prijavom na link

Hvala!