Ispitivač Elektroenergetskih Postrojenja M/ž

ID: 5
Lokacija:
Pozicija:
Kratki opis

ManpowerGroup Hrvatska u ime klijenta, inženjering poduzeća koje projektira, gradi i upravlja energetskom infrastrukturom, traži više izvršitelja za radno mjesto Ispitivača elektroenergetskih postrojenja (m/ž).

MJESTO RADA: Terenski rad na području cijele Republike Hrvatske

Prijavi se Povratak

Opis Posla

  • Osiguranje potpune funkcionalnosti elektroenergetskih sustava i opreme
  • Poznavanje, praćenje i primjena svih zakonodavnih, stručnih i sigurnosnih uvjeta i načela
  • Ispitivanje i puštanje u rad elektroenergetskih postrojenja svih naponskih razina
  • Pregled i praćenje tehničke dokumentacije, uz potrebne korekcije
  • Izrada dokumentacije kontrole kvalitete
  • Detekcija kvarova i prijedlog sanacije istih
  • Aktivno sudjelovanje u koordinacijama projekata

Uvjeti

  • Minimalno 5 godina iskustva na gore navedenim poslovima
  • VŠS ili VSS elektrotehničkog usmjerenja
  • Aktivno korištenje engleskog jezika u govoru i pismu
  • MS Office i rad na računalu
  • Vozačka dozvola B kategorije, aktivan vozač
  • Sposobnost rada na više složenih projekata istovremeno
  • Sustavnost, pedantnost i točnost u izvršavanju zadataka
  • Točno i brzo rješavanje problema, snalažljivost
  • Samostalnost i predanost
  • Mogućnost kvalitetnog rada pod pritiskom, poštivanje rokova i dobra organizacija
  • Vrednovanje timskog rada i njegovanje profesionalne komunikacije na radnom mjestu
  • Profesionalan, mentorski i prijateljski odnos prema kolegama i poslovnim suradnicima

NUDIMO:

  • Dugoročna suradnja, stabilno radno okruženje, poštovanje i uvažavanje
  • Kompetitivna primanja, bonusi i nagrade za uspješnost
  • Stručne edukacije i razvoj
  • Karijerni razvoj kroz sudjelovanje u najizazovnijim projektima u energetici na svjetskoj razini
  • Bliska suradnja sa znanstvenim institucijama i vodećim kompanijama u industriji
  • Zajednička druženja, sportske aktivnosti, njegovanje timskog duha