Prvostupnik sestrinstva (m/ž)

ID: 46
Lokacija: Nizozemska
Pozicija: Permanent
Kratki opis

ManpowerGroup Hrvatska za klijenta, nizozemsku tvrtku Medic Force, specijaliziranu za poslovanje u djelatnostima zapošljavanja u zdravstvenom sektoru tražimo veći broj kandidata za poziciju Prvostupnik sestrinstva (m/ž)

Prijavi se Povratak
Opis posla:
Kao medicinski djelatnik s višim stručnim obrazovanjem i sposobnošću kretanja na raskrižju između njege i liječenja, bit ćete spona između njegovatelja i liječnika u modernim staračkim domovima u Nizozemskoj. Radit ćete u usko povezanom i multidisciplinarnom timu, uvijek u bliskom kontaktu s posvećenim timom liječnika. Koordinatna skrb i rana identifikacija stanja i poduzimanje odgovarajućih medicinskih vitalna je odgovornost svakog kandidata za poziciju. Osim koordinacije njegovatelja i brige o korisnicima, kandidati dobivaju priliku za razvoj upravljačkih i profesionalnih vještina.

UVJETI:

  • Prvostupnik zdravstvene zaštite (iskustvo nije presudno)
  • Položen ispit na razini B1 nizozemskog jezika (tečaj i certificiranje osigurava i plaća klijent)
  • Uvjerenje o nekažnjavanju
  • Vozačka dozvola B kategorije (nije obavezna)
NUDIMO:
  • Zaposlenje na određeno vrijeme ( minimalno 2 godine) uz mogućnost stalnog zaposlenja
  • Iznadprosječna plaća, odgovarajuća traženim obrazovnim kvalifikacijama (početni rang 1.750,00 – 2.000,00 EUR mjesečno neto)
  • 1.750,00 eura je osnovna plaća prilikom procesa registracije i administrativnih segmenta prilikom prijave radne dozvole (6 – 8 tjedana). Nakon dobivanja radne dozvole prosječna plaća iznosi 2.500,00 eura uz dodatke za smjenski rad, prekovremene, dežurstva i blagdane.
  • Stambeni dodatak prosječno 500 eura mjesečno i asistencija pri pronalasku smještaja
  • Osnovni ugovor na minimalno dvije godine uz mogućnost stalnog zapošljavanja uz sve socijalne beneficije
  • Plaćeni bonus od 350 eura mjesečno za vrijeme pohađanja i polaganja tečaja nizozemskog jezika
  • Plaćeni troškovi preseljenja
  • Opcija službenog automobila u početku rada
  • Radni tjedan od 36 sati
  • 25 dana godišnjeg odmora godišnje

DODATNI BENEFITI:

  • Relevantno iskustvo u rastućem zdravstvenom sektoru brige o starijima
  • Osposobljavanje za profesionalne i međuljudske vještine
  • Prilagodljivo radno vrijeme u prijateljskom, međunarodnom okruženju
  • Suvremena medicinska oprema i tehnička podrška
  • Rad u timu, s fokusom na dužnosti medicinske sestre