Pretraga poslova

Administrator korisničke podrške (m/f)

ID: 367
Lokacija: Zagreb - mogućnost home officea (hibridni način rada)
Kratki opis

U suradnji s Olympic Entertainment Group i OlyBet Group, vodećim pružateljima usluge igara na sreću i zabave, Manpower Hrvatska traži Administratora Korisničke Podrške (m/ž) koji će biti stručnjak korisničke podrške pritom odgovarajući na pitanja i rješavati probleme potrošača.

Ukoliko ste zainteresirani za navedeno radno mjesto i ispunjavate uvjete natječaja, molimo Vas da svoj životopis pošaljete putem linka za prijavu.

Prijavi se Povratak

Opis posla:

  • pružanje podrške korisnicima odgovarajući na njihova pitanja ili pomažući u rješavanju problema vezanih uz usluge klađenja
  • održavajte pozitivnog, empatičnog i profesionalnog stava prema klijentima u svakom trenutku
  • provjera identiteta, kartica, promjenu statusa računa i druge radnje u skladu s internim procedurama i standardima tvrtke
  • odgovaranje na upite putem maila ili chata (bez poziva)
  • predlaganje dodatnih proizvoda i usluga igračima

Uvjeti:

  • SSS
  • Engleski: B2 u govoru i pismu
  • prednost: prethodno iskustvo rada u korisničkoj podršci
  • osiguran trening i obuka
  • radno vrijeme u tri smjene
  • mogućnost ugovora na neodređeno nakon 3 mjeseca probnog rada
  • fiksni dio + prijevoz + atraktivni bonusi

Benefiti:

  • Dodatno zdravstveno osiguranje
  • Blagdanski darovi za djecu
  • Naknada za prijevoz (visina mjesečne karte javnog prijevoza)
  • Mjesečni bonus
  • Pića i grickalice u uredu
  • Interne edukacije
  • Team building

MANPOWER d.o.o. za privremeno zapošljavanje

MANPOWER d.o.o. za privremeno zapošljavanje i posredovanje pri zapošljavanju, Zagreb, Avenija Dubrovnik 16, OIB 35539279541, na osnovu rješenja Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva, KLASA: 102-02/09-04/02, UBROJ: 526-08-02-02/2-09-2 društvo je evidentirano u Knjigu evidencije agencija za privremeno zapošljavanje pod brojem 28/09, a na osnovu potvrde Ministarstva rada, mirovinskog sustava, obitelj i socijalne politike, KLASA: 102-02/21-03/28, UBROJ: 524-04-01-02/1-21-2 u Knjigu evidencije fizičkih i pravnih osoba koje obavljaju djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem pod brojem 253/21, koje zastupa direktor Aleksandar Hangimana.