Pretraga poslova

Specijalist razvoja ljudskih potencijala (m/ž)

ID: 343
Lokacija:
Kratki opis

Manpower, u ime svog klijenta, vodeću hrvatsku turističku kompaniju, traži entuzijastičnu i motiviranu osobu za rad na poziciji Specijalist razvoja ljudskih potencijala (m/ž).

Prijavi se Povratak

Mjesto rada: Istra / Zagreb / remote

Opis posla:

  • koordinacija regrutacijskog i selekcijskog postupka
  • proces onboardinga
  • sudjelovanje u razvoju interne platforme za edukaciju, razvoj i onboarding zaposlenika
  • sudjelovanje u izradi opisa poslova, procesu sistematizacije, definiranju modela
  • kompetencija
  • sudjelovanje u procesu mjerenja radne učinkovitosti
  • izrada analiza i izvještaja vezano za poslove Odjela edukacije i razvoja
  • provođenje i analiza izlaznih intervjua
  • koordinacija poslova vezano uz učeničku i studentsku praksu
  • sudjelovanje u ostalim projektima Odjela edukacije i razvoja ljudskih potencijala

Od tebe očekujemo:

  • završeni studij psihologije
  • min. 3 godine iskustva rada u području selekcije i razvoja ljudskih potencijala
  • aktivno korištenje engleskog jezika u govoru i pismu
  • razvijene komunikacijske vještine i usmjerenost na ljude
  • napredne digitalne vještine i interes za radom u digitalnim sustavima
  • samostalnost, proaktivnost, visoka usmjerenost realizaciji ciljeva
  • kreativnost, fleksibilnost i prilagodljivost
  • fleksibilnost i rješavanje problema
  • aktivno korištenje MS Office paketa
  • vozačka dozvola B kategorije – aktivan vozač

Prednost:

  • posjedovanje osnovne dopusnice Hrvatske psihološke komore
  • iskustvo rada u hotelijerstvu i turizmu
  • poznavanje sustava i aplikacija iz područja ljudskih potencijala (HRIS)

Ukoliko ste zainteresirani za navedenu poziciju i zadovoljavate uvjete natječaja, molimo Vas da pošaljete svoj CV. Napominjemo kako će samo kandidati koji zadovolje uvjete biti kontaktirani za daljnje korake u selekciji.

MANPOWER d.o.o. za privremeno zapošljavanje i posredovanje pri zapošljavanju, Zagreb, Avenija Dubrovnik 16, OIB 35539279541, na osnovu rješenja Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva, KLASA: 102-02/09-04/02, UBROJ: 526-08-02-02/2-09-2 društvo je evidentirano u Knjigu evidencije agencija za privremeno zapošljavanje pod brojem 28/09, a na osnovu potvrde Ministarstva rada, mirovinskog sustava, obitelj i socijalne politike, KLASA: 102-02/21-03/28, UBROJ: 524-04-01-02/1-21-2 u Knjigu evidencije fizičkih i pravnih osoba koje obavljaju djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem pod brojem 253/21