WEB senior razvojni inženjer

ID: 32
Lokacija: Zagreb
Pozicija: Permanent
Kratki opis

Za našeg klijenta, tvrtku InSky Solutions, tražimo poziciju WEB senior razvojni inženjer (m/ž).

Prijavi se Povratak

Opis Posla

Uvjeti

  • izvrsno znanje C# jezika
  • poznavanje konvencija pisanja koda
  • poznavanje OOP paradigme
  • poznavanje i korištenje oblikovnih obrazaca
  • samostalnost u radu, odgovornost, samoinicijativnost, fleksibilnost, organiziranost, analitičko razmišljanje, želju za stalnim usavršavanjem i edukacijom, orijentiranost na tim
  • poznavanje Microsoft Dynamics 365 platforme (nije obavezno)