Pretraga poslova

Referent prodaje (m/f)

ID: 234
Lokacija:
Kratki opis

ManpowerGroup Hrvatska, za svog klijenta iz domene uvoza, distribucije i prodaje bijele tehnike, je u potrazi za marljivom i odgovornom osobom koja će popuniti poziciju.

Prijavi se Povratak

Mjesto rada: Zagreb

Vaša glavna zaduženja i odgovornosti bit će:

  • Administrativna podrška komercijalistima na terenu
  • Korespondencija s kupcima, zaprimanje i kontrola narudžbi
  • Izrada ponuda, predračuna, robno-materijalnih dokumenata
  • Organizacija pravovremene dostave robe kupcima
  • Fakturiranje i administriranje dokaza o isporuci robe,
  • Rješavanje sitnih reklamacija kupaca
  • Ažuriranje prodajnih uvjeta, statusa asortimana
  • Pravovremena dostava cjenika i kataloga kupcima
  • Koordinacija informacija o raspoloživosti robe sa odjelom nabave
  • Priprema podataka i vođenje evidencija potrebnih za izvještavanje državnim organima (Intrastat, Fond za zaštitu okoliša)
  • Prijenos znanja novim zaposlenicima na istim poslovima

Od kandidata očekujemo:

  • 3 - 5 godine radnog iskustva na istim ili sličnim pozicijama
  • Spremnost na učenje i timski rad
  • Dobro poznavanje rada na računalu (napredno znanje rada u Excelu i Wordu je prednost)
  • Visoka razina odgovornosti i samostalnosti u radu
  • Marljivost, proaktivnost i motiviranost u radu

Ukoliko ste zainteresirani za navedenu poziciju i zadovoljavate uvjete natječaja, molimo Vas da pošaljete CV najkasnije do 26.05.2022.

Napominjemo kako će samo kandidati koji udovoljavaju uvjetima natječaja biti kontaktirani.

MANPOWER d.o.o. za privremeno zapošljavanje i posredovanje pri zapošljavanju, Zagreb, Avenija Dubrovnik 16, OIB 35539279541, na osnovu rješenja Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva, KLASA: 102-02/09-04/02, UBROJ: 526-08-02-02/2-09-2 društvo je evidentirano u Knjigu evidencije agencija za privremeno zapošljavanje pod brojem 28/09, a na osnovu potvrde Ministarstva rada, mirovinskog sustava, obitelj i socijalne politike, KLASA: 102-02/21-03/28, UBROJ: 524-04-01-02/1-21-2 u Knjigu evidencije fizičkih i pravnih osoba koje obavljaju djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem pod brojem 253/21