Pretraga poslova

Asistent prodaje (m/ž)

ID: 207
Lokacija: Zagreb
Kratki opis

Manpower za svog Klijenta, prepoznatljivo ime u svijetu odjeće, traži radnike/ce na poziciji Prodavač (m/ž).

Mjesto rada: Zagreb istok (Designer outlet Croatia)

Prijavi se Povratak

Opis posla:

  • komunikacija s kupcima
  • aktivna prodaja
  • rad na blagajni
  • slaganje robe
  • održavanje urednosti u poslovnici
  • ostali trgovački poslovi

Uvjeti

  • završeno obrazovanje: SSS, poželjno trgovačkog smjera, ali nije uvjet
  • radno iskustvo: poželjno 1 godina na sličnim poslovima
  • ljubaznost, komunikativnost i usmjerenost na kupca

Prednosti:

  • poznavanje rada na računalu: Word, Excel, Outlook
  • engleski jezik

Što nudimo:

  • rad u stabilnoj i cijenjenoj kompaniji
  • ugodnu radnu klimu
  • mogućnost napredovanja

MANPOWER d.o.o. za privremeno zapošljavanje i posredovanje pri zapošljavanju, Zagreb, Avenija Dubrovnik 16, OIB 35539279541, na osnovu rješenja Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva, KLASA: 102-02/09-04/02, UBROJ: 526-08-02-02/2-09-2 društvo je evidentirano u Knjigu evidencije agencija za privremeno zapošljavanje pod brojem 28/09, a na osnovu potvrde Ministarstva rada, mirovinskog sustava, obitelj i socijalne politike, KLASA: 102-02/21-03/28, UBROJ: 524-04-01-02/1-21-2 u Knjigu evidencije fizičkih i pravnih osoba koje obavljaju djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem pod brojem 253/21