Pretraga poslova

Agent u telefonskoj prodaji (m/ž)

ID: 180
Lokacija: Zagreb
Kratki opis

ManpowerGroup za svog klijenta A1 Hrvatska d.o.o. traži komunikativne i prodajno orijentirane osobe za rad u odjelu telefonske prodaje.

A1 Hrvatska vodeća je telekomunikacijska kompanija koja svojim djelatnicima pruža priliku za napredovanje i profesionalan razvoj u opuštenoj atmosferi timskog duha. Ako si osoba usmjerena na ciljeve, entuzijastična i želiš raditi u inovativnom i tehnološki razvijenom radnom okruženju, na pravome si mjestu!

#MakeItHappen #WeAreA1

Prijavi se Povratak

Mjesto rada:  Zagreb

Vaša glavna zaduženja i odgovornosti bit će:

  • Svakodnevna komunikacija s korisnicima
  • Prezentacija, savjetovanje i prodaja telekomunikacijskih usluga
  • Ažuriranje baze postojećih i potencijalnih korisnika

Od kandidata očekujemo:

  • Visoku razinu komunikacijskih vještina
  • Snalažljivost u prodaji
  • Ljubaznost i strpljivost

Nudimo:

  • Stimulirajući bonus sukladno ostvarenim ciljevima
  • Rad u ugodnom, modernom i dinamičnom okruženju
  • Plaćena obuka
  • Plaćeni prijevoz (360 kn neovisno o mjestu stanovanja/rada)
  • Smartphone i A1 tarifa u poslovne i privatne svrhe (flat nacionalni pozivi + 150 GB/mjesečno)
  • Božićnica i poklon bonovi za djecu
  • Naknada za topli obrok
  • MultiSport kartica uz subvencioniranu cijenu (cijena za radnika iznosi 170 kn mjesečno)
  • Razni  popusti na wellness, kulturne, gastro, medicinske i ostale usluge
  • Mogućnost rada od kuće po dogovoru s nadređenima
  • Prilika za sudjelovanje u pojedinačnim i timskim nagradnim igrama, teambuilding aktivnosti
  • Novi moderni Kampus na Hondlovoj u tramvajskoj zoni koji uključuje restoran, game rooms, social areas, training rooms…
  • Mogućnost napredovanja i izgradnje karijere u modernoj i internacionalnoj kompaniji
  • Slobodni dani za volontiranje i davanje krvi

MANPOWER d.o.o. za privremeno zapošljavanje i posredovanje pri zapošljavanju, Zagreb, Avenija Dubrovnik 16, OIB 35539279541, na osnovu rješenja Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva, KLASA: 102-02/09-04/02, UBROJ: 526-08-02-02/2-09-2 društvo je evidentirano u Knjigu evidencije agencija za privremeno zapošljavanje pod brojem 28/09, a na osnovu potvrde Ministarstva rada, mirovinskog sustava, obitelj i socijalne politike, KLASA: 102-02/21-03/28, UBROJ: 524-04-01-02/1-21-2 u Knjigu evidencije fizičkih i pravnih osoba koje obavljaju djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem pod brojem 253/21